Strona głównaŻycieZ partnerem na zakupach, czyli jak przeżyć ten horror

  Z partnerem na zakupach, czyli jak przeżyć ten horror

  Kobiety chcą robić zakupy ze swoimi partnerami. Niestety bardzo często takie zakupy kończą się katastrofą. Naukowcy podkreślają, że typowy mężczyzna w supermarkecie czuje tak silny stres jak policjant stojący naprzeciwko grupy demonstrantów. Jak więc powinnaś zorganizować zakupy, żeby twój facet nie cierpiał, a ty zdążysz kupić to co jest potrzebne?

  Mężczyzna a zakupy

  Kobietom zakupy sprawiają przyjemność. Często, jest tak, że chcesz sobie poprawić humor idąc właśnie na zakupy. Natomiast mężczyźni takich potrzeb nie odczuwają. Z nimi jest zupełnie inaczej. Mężczyźni, a bynajmniej ich większość, podchodzi do zakupów jak do misji. Swoją uwagę zwracają na to co trzeba kupić, gdzie można to kupić, ile potrzeba pieniędzy i jak długo będą trwały zakupy. Więc jeśli chcesz wybrać się na wspólne zakupy przygotuj wcześniej listę zakupów. Postaraj się, także ograniczyć czas przy podejmowaniu decyzji o zakupie wybranego towaru.

  Nie neguj męskiej decyzji

  Nie tylko panie lubią skorzystać z okazji. Mężczyźni też często korzystają z promocji. I pomimo tego, że tej rzeczy nie ma na waszej liście zakupów, pozwól mu skorzystać z okazji. Może w ten sposób pobudzisz jego instynkt łowcy. Możesz mu także zaproponować, żeby wybrał sobie coś co uwielbia. Będzie to rekompensata za jego pobyt z tobą na zakupach.

  Pozwól mu wybrać

  Musicie kupić nowy sprzęt do domu. Takie zakupy są często dla kobiety męczące. Nie znasz się na urządzeniach. Twoja wiedza zaczyna się i kończy na tym co od danego sprzętu oczekujesz. Jakiekolwiek parametry techniczne to zazwyczaj dla kobiet czarna magia. W tym momencie pozwól mężczyźnie dokonać wyboru. On znajdzie wszelkie informacje techniczne o sprzęcie. W sklepie wypyta o najdrobniejsze szczegóły. Mężczyźni też często interesują się wszelkimi nowinkami więc z takiego zadania będą zadowoleni.

  Kupowanie ubrań

  Dla większości mężczyzn spędzenie zbyt dużej ilości czasu na kupowaniu ubrań to strata czasu. Chodzenie od sklepu do sklepu i przeglądanie wieszaków jest dla nich męczące i na pewno nie należy do przyjemności. Więc jak chcesz sobie zrobić „spacer” po centrum handlowym umów się z koleżanką. Będziesz miała dużo więcej swobody i nie będziesz ciągle słyszała pytania: „jak długo jeszcze?”.

  Żarcik:
  Facet kupił fajny, duży telewizor i przyniósł go do domu. Żona patrzy, a na pudle sporo jakichś znaczków informacyjnych.
  – Kochanie, co oznacza ta szklanka na opakowaniu?
  – To znaczy, że zakup trzeba opić!

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,925ObserwującyObserwuj