miłość

Co Polacy lubią robić na pierwszej randce? Sprawdź skąd pochodzą Walentynki i co o randkowaniu sądzą Polacy

13 luty, 2017

Święto Zakochanych, które obchodzimy 14 lutego, trafiło do nas z Zachodu, a swoją największą popularność osiągnęło w latach 90 XX wieku. Dzięki badaniu opinii marki herbat TET możemy poznać aktualne postawy Polaków związane z tym romantycznym świętem. Ale skąd w ogóle wzięły się Walentynki?

Samotni rodzice chodzą na randki w ciemno

17 Październik, 2016
Samotni rodzice chodzą na randki w ciemno (fot. depositphotos)

Randki w ciemno to ostatnio najczęstszy sposób poznawania singli. Szczególnie często na randkę z nieznajomym/ z nieznajomą wybierają się samotni rodzice jako single z portali randkowych, gdyż dla nich to najłatwiejsza forma zawierania nowych miłosnych znajomości.

Polskie ars amandi − co Polki pragną zmienić w swoim życiu seksualnym? − czyli o trudnej sztuce kochania

08 Wrzesień, 2016
Polskie ars amandi − co Polki pragną zmienić w swoim życiu seksualnym? − czyli o trudnej sztuce kochania (fot. depositphotos)

69 proc. badanych kobiet chce zmian w swoim życiu seksualnym. Jakich? Najchętniej widziane przez kobiety są: częstsze kontakty seksualne, więcej eksperymentów oraz wydłużenie i ulepszenie gry wstępnej – takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez TNS Polska w ramach kampanii „Nie łykam, czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji”.

Podkręć przyjemność… Na dłużej!

24 Czerwiec, 2016
Podkręć przyjemność… Na dłużej! (fot. mat. prasowe)

Czego poszukujemy w związku? Badania wskazują, że… romantyzmu1! I choć wbrew pozorom, nie zaczyna się on w sypialni, lecz poza nią – warto poznać techniki, które sprawią, że seks stanie się jeszcze intensywniejszy, dłuższy i przyjemniejszy. Dla wspólnej przyjemności, która podkręci Waszą relację!

Kiedy singielka nie chce już być singielką…

10 Czerwiec, 2016

Singiel i singielka to dwa określenia, które dopiero niedawno zostały dołączone w struktury języka polskiego i stały się ogólnie zrozumiałe, a już powoli zaczyna się swoisty proces ich dezaktualizacji. Postawa życiowa, do której się odnosiły, staje się bowiem nieuchronnie czymś nie do końca pożądanym, chociaż cały czas jeszcze można się spotkać z przejawami jej idealizacji. Samo nazewnictwo było zresztą także przejawem idealizacji opisywanej postawy.

Zostałam zdradzona. Jak mam teraz żyć?

26 Listopad, 2014
Będąc w związku partnerskim nie myślisz o tym, że twój kochający partner mógł dopuścić się zdrady. Słyszysz tu i tam, że twoja koleżanka została zdradzona, ale jesteś pewna, że tobie to nie grozi. Do męża masz pełne zaufanie, poza tym nie daje ci żadnych powodów do zazdrości. Żyjesz cały czas przekonana o tym, że wasze małżeństwo jest idealne. Takie rzeczy dzieją się innym nie tobie. (fot. depositphotos)

Będąc w związku partnerskim nie myślisz o tym, że twój kochający partner mógł dopuścić się zdrady. Słyszysz tu i tam, że twoja koleżanka została zdradzona, ale jesteś pewna, że tobie to nie grozi. Do męża masz pełne zaufanie, poza tym nie daje ci żadnych powodów do zazdrości. Żyjesz cały czas przekonana o tym, że wasze małżeństwo jest idealne. Takie rzeczy dzieją się innym nie tobie.

Jak starać się o podwyżkę alimentów?

13 Sierpień, 2014
Zazwyczaj rozwód kończy się zasądzeniem alimentów na dzieci. Zdarzają się również takie rozwody, których zwieńczeniem są alimenty na eksmałżonka. Trzeba jednak mieć świadomość faktu, iż kwota alimentów nie jest stała i może się zmienić na przestrzeni lat. (fot. depositphotos)

Zazwyczaj rozwód kończy się zasądzeniem alimentów na dzieci. Zdarzają się również takie rozwody, których zwieńczeniem są alimenty na eksmałżonka. Trzeba jednak mieć świadomość faktu, iż kwota alimentów nie jest stała i może się zmienić na przestrzeni lat.

Polki cenią Włochów – wakacyjny poradnik sercowy

16 Lipiec, 2014
Polki cenią Włochów – wakacyjny poradnik sercowy (fot. depositphotos)

Polki są niezwykle stałe w swoich uczuciach – aż 43% z nich będąc na wakacjach z drżeniem serca zerka na swoich rodaków. Jednak aż 20% z nich wskazało, że na wakacjach najbardziej pociągają ich... Włosi!

Jak zachować zdrowy rozsądek w miłości?

13 Lipiec, 2014
Stajesz się zaborcza, zazdrosna i niestabilna emocjonalnie, jednym słowem Twoje zachowanie jest irracjonalne. Jak tego uniknąć? Jak cieszyć się stanem zakochania nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku? (fot. depositphotos)

Zakochanie to chyba jedno z najprzyjemniejszych uczuć. To ono sprawia, że jesteś szczęśliwa tak, że masz ochotę góry przenosić, a życie nabiera niepowtarzalnych barw. Z drugiej strony może być bardzo niebezpieczne. Zatracasz się w uczuciu, uzależniasz się i obsesyjnie koncentrujesz się na partnerze.

Jak skutecznie flirtować?

25 Czerwiec, 2014
Jesteś nieśmiała, a chciałabyś kogoś poznać? A może uważasz, że to Ciebie należy adorować? Jeśli tak, to czas, abyś zmieniła swój sposób myślenia! Właśnie dla Ciebie mamy 4 proste zasady dzięki którym nauczysz się, jak skutecznie flirtować... (fot. depositphotos)

Jesteś nieśmiała, a chciałabyś kogoś poznać? A może uważasz, że to Ciebie należy adorować? Jeśli tak, to czas, abyś zmieniła swój sposób myślenia! Właśnie dla Ciebie mamy 4 proste zasady dzięki którym nauczysz się, jak skutecznie flirtować...

Jak poradzić sobie ze zdradą partnera lub partnerki?

26 luty, 2014
„Ten problem nie dotyczy naszej relacji” – sądzi większość par. Jednak badania wskazują, że zdrada jest równie powszechnym, co trudnym zdarzeniem. (fot. depositphotos)
„Ten problem nie dotyczy naszej relacji” – sądzi większość par. Jednak badania wskazują, że zdrada jest równie powszechnym, co trudnym zdarzeniem.

Emocje... to one rządzą Twoim życiem!

18 Styczeń, 2014
Słowo emocja wywodzi się od łacińskiego czasownika motere, oznaczające „poruszyć”, oraz przedrostka „e”, który oznacza mniej więcej „ku czemuś”. Tak więc emocja sugeruje skłonność do działania, gdyż w istocie emocje są bodźcami skłaniającymi Cię do podjęcia konkretnego działania. (fot. depositphotos)

Każda emocja pełni wyjątkową rolę w Twoim życiu, a dzięki prowadzonym badaniom jesteś w stanie dostrzec coraz więcej fizjologicznych szczegółów, które przygotowują Twoje ciało na konkretną reakcję, która spowodowana jest daną emocją.

Subscribe to miłość
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Jak zadbać o prawidłowe nawilżenie skóry?
Latem promieniowanie słoneczne, klimatyzacja i częsty kontak...
piątek, Czerwiec 22, 2018 - 11:09
Funkcjonalne meble wypoczynkowe – dla kogo?
Dobór odpowiednich mebli wypoczynkowych do salonu może nastr...
piątek, Czerwiec 22, 2018 - 09:05
Owocowe balsamy do rąk
Unikalna seria kremów do rąk, która wykorzystuje skuteczne,...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 12:26
Ekspres gastronimiczny — tradycyjny ciśnieniowy kolbowy czy może automatyczny?
Polacy uwielbiają kawę i co ważne — ta miłość jest coraz wię...
środa, Czerwiec 20, 2018 - 10:51

  

Reklama