wesele

Parytety przy planowaniu wesela - zadania dla Pana i Pani Młodych

30 Sierpień, 2016
Parytety przy planowaniu wesela - zadania dla Pana i Pani Młodych (fot. fotolia)

Organizacja wesela wbrew pozorom nie jest taka prosta. Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na szereg istotnych spraw. Zatem za co konkretnie odpowiada Pan Młody, a czym powinna zająć się Panna Młoda?

Jak to się robi w Łodzi, czyli ślubne fakty i ciekawostki z regionu

21 Październik, 2015
Jak to się robi w Łodzi, czyli ślubne fakty i ciekawostki z regionu (fot. depositphotos)

Organizacja ceremonii ślubnej i wesela jest czasochłonna i wiąże się z koniecznością dopilnowania wielu szczegółów. Jak radzą sobie z formalnościami mieszkańcy Łodzi?

Wybór wiązanek ślubnych

28 Maj, 2015
Wybór wiązanek ślubnych (fot. depositphotos)

Wybranie wiązanki ślubnej, to ważna sprawa i jednocześnie trudna decyzja dla Panien Młodych. Bukiet to ostatni element mający uzupełnić wizerunek ślubny. Powinien pasować do charakteru całej uroczystości oraz dodawać blasku Pannie Młodej. Jego dobranie może być czasochłonne i stresujące.

Ślub w plenerze za drogi? Skąd wziąć pieniądze?

22 Kwiecień, 2015
Nowelizacja ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego od marca 2015 reguluje przepisy prawa cywilnego w związku ze ślubem poza urzędem stanu cywilnego. (fot. fotolia)

Mówi się, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety, dlatego uroczystość powinna być kompletnym spełnieniem marzeń. Wymarzona i elegancka impreza generuje jednak wysokie koszty – przede wszystkim dla tych, którzy chcieliby wziąć ślub w oryginalnej scenerii - plenerze. Nowelizacja ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego od marca 2015 reguluje przepisy prawa cywilnego w związku ze ślubem poza urzędem stanu cywilnego.

Jak wybrać odpowiednią kreację na wesele?

23 luty, 2015
Zdarza się, że w ciągu roku jesteśmy zaproszeni na wesele, a niektórzy szczęśliwcy mają nawet parę wesel w zanadrzu. Każde przygotowanie do kolejnej uroczystości to przede wszystkim wybór ubrania, które założymy na tą szczególną okazję. O ile z panami sprawa jest dość prosta, wystarczy odpowiednio dopasowany garnitur, o tyle kobiety mają trudny orzech do zgryzienia, gdyż ilość sukienek w najróżniejszych kolorach, fasonach i wzorach przyprawi niejedną o zawrót głowy. (fot. depositphotos)

Zdarza się, że w ciągu roku jesteśmy zaproszeni na wesele, a niektórzy szczęśliwcy mają nawet parę wesel w zanadrzu. Każde przygotowanie do kolejnej uroczystości to przede wszystkim wybór ubrania, które założymy na tą szczególną okazję. O ile z panami sprawa jest dość prosta, wystarczy odpowiednio dopasowany garnitur, o tyle kobiety mają trudny orzech do zgryzienia, gdyż ilość sukienek w najróżniejszych kolorach, fasonach i wzorach przyprawi niejedną o zawrót głowy.

Czy istnieje przepis na niezapomniane wesele?

11 Październik, 2014
Wesele z samego założenia powinno być niezapomnianym przeżyciem – zarówno dla młodej pary, jak i gości. Chociaż obecnie coraz bardziej stają się modne kameralne uroczystości, tradycyjne wesela nadal mają wielu zwolenników, nie tylko wśród osób ze starszego pokolenia. (fot. depositphotos)

Wesele z samego założenia powinno być niezapomnianym przeżyciem – zarówno dla młodej pary, jak i gości. Chociaż obecnie coraz bardziej stają się modne kameralne uroczystości, tradycyjne wesela nadal mają wielu zwolenników, nie tylko wśród osób ze starszego pokolenia. Wesele ma swój niezapomniany charakter, który trudno porównać z jakąkolwiek imprezą rodzinną. Również w polskiej tradycji wesele jest wyjątkową uroczystością i pewnie na długo jeszcze taką pozostanie.

Idealny makijaż ślubny

16 Wrzesień, 2014
Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Każda Panna Młoda chce się wtedy czuć i wyglądać wyjątkowo, a wręcz perfekcyjnie. Na ogólny efekt w równym stopniu obok sukni ślubnej złoży się fryzura i specjalnie na ten dzień wypracowany ślubny makijaż, który podkreśli urodę i osobowość.

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Każda Panna Młoda chce się wtedy czuć i wyglądać wyjątkowo, a wręcz perfekcyjnie. Na ogólny efekt w równym stopniu obok sukni ślubnej złoży się fryzura i specjalnie na ten dzień wypracowany ślubny makijaż, który podkreśli urodę i osobowość.

Stylizacja na wesele – trzy kroki do eleganckiego wyglądu

04 Lipiec, 2014
Stylizacja na wesele – trzy kroki do eleganckiego wyglądu (fot. depositphotos)

Wesele to ważna dla całej rodziny uroczystość, podczas której chcemy wyglądać jak najlepiej i olśnić wszystkich gości. Tylko jak to zrobić, by jednocześnie czuć się komfortowo oraz dopasować strój do charakteru imprezy?

Ślub i wesele – kolejne etapy przygotowań

03 Lipiec, 2014
Ślub i wesele to jedne z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka, które nawet po wielu latach każdy chętnie wspomina. Aby jednak wspomnienie to było piękne, koniecznie należy dobrze te uroczystości zaplanować i zorganizować. A zadbać trzeba o naprawdę wiele szczegółów. (fot. depositphotos)

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka, które nawet po wielu latach każdy chętnie wspomina. Aby jednak wspomnienie to było piękne, koniecznie należy dobrze te uroczystości zaplanować i zorganizować. A zadbać trzeba o naprawdę wiele szczegółów.

Ślub koleżanki - jak się ubrać, żeby wyglądać dobrze?

31 Maj, 2014
Ślub koleżanki - jak się ubrać, żeby wyglądać dobrze? (fot. depositphotos)

Ślub to niezwykle ważny moment w życiu każdej kobiety. Nie ważne czy występujemy na nim w roli panny młodej czy zaproszonego gościa. Każda z nas chce wyglądać pięknie i dostojnie. Jak ubrać się na ślub najlepszej koleżanki, by czuć się pięknie? Oto kilka wskazówek.

Dlaczego warto zorganizować ślub zimą

07 Maj, 2014
Wesele w zimie, mimo że nie daje pewności pięknej pogody, może być równie wspaniałe, jak ślub w sezonie. Co więcej, są sposoby, żeby zmniejszyć jego koszty. (fot. depositphotos)

Wesele w zimie, mimo że nie daje pewności pięknej pogody, może być równie wspaniałe, jak ślub w sezonie. Co więcej, są sposoby, żeby zmniejszyć jego koszty.

Sakramentalne tak, czyli Ślub na Wielkanoc

14 Kwiecień, 2014
Sakramentalne tak, czyli Ślub na Wielkanoc (fot. depositphotos)

Święta Wielkiej nocy to najpiękniejsze święta w roku. Myśląc o Wielkanocy masz przed oczami pięknie przystrojone koszyczki, kolorowe jajka, zajączki, kurczaczki, bazie. A jest to, także dobry czas na powiedzenie sobie „sakramentalnego tak”. Składanie sobie małżeńskiej przysięgi w czasie istotnych uroczystości czy świąt należało niegdyś do pięknej polskiej tradycji. Jednak w dzisiejszych czasach wiele par decyduję się na zawarcie związku małżeńskiego w okresie letnim.

Subscribe to wesele
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Łazienka dla niej i dla niego - jak połączyć wspólną przestrzeń?
W życiu każdej pary nadchodzi wreszcie moment, w którym zako...
piątek, Lipiec 20, 2018 - 14:11
Torebka skórzana – jakość i styl
Istnieje wiele dodatków, które pozwolą poczuć się każdej kob...
piątek, Lipiec 20, 2018 - 12:02
Zabiegi po ciąży na twarz i ciało
Świeżo upieczone mamy z pierwszych stron gazet zachwycają sm...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 13:26
Depilacja laserowa - czy warto ją wykonać?
Wiesz, ile czasu i pieniędzy poświęcasz każdego miesiąca na...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 09:31

  

Reklama