Zimowe wyprzedaże - nowe auta w okazyjnej cenie

Zimowe wyprzedaże - nowe auta w okazyjnej cenie
Zimowe wyprzedaże - nowe auta w okazyjnej cenie

Końcówka roku to doskonały czas na zakupy. Nadejście zimowej aury jest dobrą okazją nie tylko do wymiany zawartości szafy, ale i garażu. Wraz z temperaturą spadają też ceny samochodów wyprodukowanych w mijającym roku. Wyprzedaże roczników są prawdziwą gratką dla łowców okazji. Oszczędności mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Wydaje się, że wyprzedaże roczników na stałe zagościły na polskim rynku. Każdego roku koncerny samochodowe w ten sposób zachęcają nas do zakupu nowych aut. Atrakcyjne oferty promocyjne oferowane przez sprzedawców większości marek mogą przekonać nawet klientów do tej pory zainteresowanych wyłącznie samochodem z drugiej ręki.

Wyprzedaże roczników dla oszczędnych

Pierwszych promocji można szukać już w listopadzie, jednak prawdziwa wyprzedażowa gorączka rozpoczyna się w grudniu. Wszystko po to, aby zrobić miejsce nowym autom, które w nadchodzącym roku zjadą z taśm produkcyjnych. Kupując samochód z wyprzedaży można zaoszczędzić nawet kilkanaście procent.

Oprócz specjalnych upustów sprzedawcy proponują także atrakcyjne pakiety usług np. ubezpieczeń czy serwisowania oraz promocyjne warunki finansowania. Można też spodziewać się dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak komplet opon zimowych lub dywaników. Warto wiedzieć, że większe oszczędności zwykle udaje się uzyskać w przypadku droższych modeli.

Na tropie zimowych promocji

Znalezienie informacji o zimowych promocjach raczej nie powinno sprawić problemu. Producenci aut dokładają wszelkich starań, aby dotrzeć z promocyjną ofertą do jak największej grupy odbiorców. Wyprzedażom nowych aut towarzyszą często kampanie reklamowe oznajmiające początek obniżek.

Poszukiwania cenowych okazji warto zacząć od przejrzenia stron internetowych interesujących nas marek. Pomoże nam to wybrać najciekawsze propozycje, a później skontaktować się ze sprzedawcą, np. za pomocą formularza dostępnego na stronie.

W rozmowie z dealerem warto dopytać o szczegóły oferty oraz ewentualne opcje finansowania, jeśli planujemy zakup samochodu w kredycie.

Zakup samochodu w kredycie

Tegoroczna wyprzedaż nowych aut trwa już od kilku tygodni. Atrakcyjną ofertę na samochody z rocznika 2016 przygotował m.in. Volkswagen. Kupujący modele up!, Polo, Golf i Jetta mogą zaoszczędzić od 3 do nawet 10 tys. zł. Dla modeli Beetle, Scirocco, Touran, Tiguan, Passat, Sharan, Touareg oraz CC producent przygotował specjalny Pakiet Korzyści z ochroną pogwarancyjną Safe+ i dodatkowym wyposażeniem o wartości od 9 do 21 tys. złotych. Dodatkowo zakup nowego auta z oferty Volkswagena można sfinansować atrakcyjnym kredytem EasyDrive z niskimi ratami. Przykładowo rata kredytu EasyDrive (umowa na 48 miesięcy, 20-procent opłaty wstępnej i 20 tys. km rocznego limitu) za nowego Volkswagena up! z dynamicznym silnikiem o mocy 75KM i wyposażeniem w wersji move up!, po uwzględnieniu promocyjnego upustu w wysokości 3 tys. zł wyniesie jedynie 374 zł miesięcznie.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Znaczniki
  • Facebook
Zielono mi! Szpinakowa zupa krem z kurczakiem i serem feta
Sezonowe dania kuszą aromatami i kolorami wprost z natury. Ś...
czwartek, Lipiec 27, 2017 - 13:26
Co burzy wiarę kobiet we własne możliwości
Uda mi się, czy nie? Dam radę, czy nie? Gdzie jest moje miej...
czwartek, Lipiec 27, 2017 - 12:51
Jak przygotować się do wyjazdu z niemowlakiem?
Pierwsze wakacje z maluszkiem to dla rodziców powód nie tylk...
czwartek, Lipiec 27, 2017 - 10:53
Urodziny w plenerze – organizacja i porady
Masz już dosyć nudnych przyjęć w pomieszczeniu? Czujesz, że...
czwartek, Lipiec 27, 2017 - 09:35
(665)
(525)
(522)
(515)
(389)
(368)
(328)
(293)
(261)
(249)
(224)
(204)
(161)
(150)
(115)
(108)
(98)
(92)
(90)
(86)
(83)
(74)
(74)
(71)
(69)
(69)
(69)
(63)
(60)

  

Reklama