Prezenty komunijne – najciekawsze pomysły

Rower, zegarek czy medalik przeszły do lamusa. Ewentualnie może to być dodatek do innego prezentu. Obecnie najmodniejszymi upominkami, kupowanymi na komunię są gadżety elektroniczne, vouchery a nawet quady czy skutery!

Zanim kupi się prezent, warto porozmawiać z dzieckiem, aby poznać jego hobby. Później wypada przedyskutować swój wybór z rodzicami osoby, która przystępuje do pierwszej komunii.

Drogie i wyrafinowane gadżety elektroniczne

Tablet, laptop, smartfon to prezenty oczekiwane przez większość dzieci. Narzędzia te można wykorzystywać zarówno do zabawy, jak i do nauki. Wymarzonym prezentem może się także okazać aparat fotograficzny, przenośne DVD oraz konsola do gier. Akcesoria elektroniczne warto kupować przez internet – ogromna konkurencja zwiększa atrakcyjność cenową. Jeśli zabraknie ci gotówki na prezent komunijny, możesz skorzystać z chwilówki online.

Pojazdy silnikowe

Wymarzonym prezentem – zwłaszcza dla chłopców – są skutery i quady jednak bywają one niebezpieczne i nie każdego stać na taki wydatek. Mnóstwo frajdy zapewnią też zdalnie sterowane pojazdy. Będzie to doskonały pretekst do przebywania na świeżym powietrzu. Modele rozpędzają się do kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. Zasięg radia to zwykle 200-300 metrów.

Pomysłowe vouchery

Vouchery zapewnią dziecku niesamowite emocje. Dobrze, żeby korespondowały z zainteresowaniami dziecka. Ciekawymi pomysłami na prezent komunijny są vouchery na naukę gry na instrumencie, wizytę w parku linowym, pobyt w parku jurajskim, dzień w parku wodnym, jazdę gokartem czy obóz gimnastyczny. Kurs językowy może sprawić, że dziecko zacznie posługiwać się językiem obcym, a zajęcia z survivalu nauczą je radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Inne prezenty komunijne

Do pomysłowych prezentów komunijnych można zaliczyć biżuterię z grawerem oraz spersonalizowany czekoladowy upominek. Warto zadbać, aby dziecko miało, jak najwięcej sposobności do spędzania czasu na powietrzu. Właśnie dlatego dobrze jest rozważyć zakup hulajnogi, rolek lub trampoliny. Ciekawość dziecka rozbudzą gry planszowe, układanki i książki.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Wakacje nad Morzem Bałtyckim z dzieckiem - jak się przygotować?
Wakacje nad Morzem Bałtyckim to niezastąpiony sposób na spęd...
piątek, Kwiecień 20, 2018 - 14:22
Poznaj właściwości masła shea!
Masło shea to jeden z najwydajniejszych kosmetyków naturalny...
piątek, Kwiecień 20, 2018 - 11:07
Białe kubki porcelanowe - 5 inspiracji
Kubki wykonane z białej, wysokogatunkowej porcelany są prakt...
czwartek, Kwiecień 19, 2018 - 12:17
Gdzie umieścić pralkę? Architekt wnętrz podpowiada
Gdzie powinna stać pralka? Odpowiedź na to pytanie wydaje si...
czwartek, Kwiecień 19, 2018 - 10:05

  

Reklama