Angielska przestrzeń z polskim charakterem – poznajcie wnętrze instagramerki janki.home!

Angielska przestrzeń z polskim charakterem – poznajcie wnętrze instagramerki janki.home!
Angielska przestrzeń z polskim charakterem – poznajcie wnętrze instagramerki janki.home!

Mama trójki dzieci i szczęśliwa żona. Jak sama o sobie mówi, jest kucharką, sprzątaczką, taksówkarzem, lekarką, fryzjerką w jednym. Martyna Janczyńska na co dzień zajmuje się domem i swoją rodziną, a jej przytulne i urządzone z klasą wnętrze przyciąga rzesze obserwujących na Instagramie. Obecnie jest ich ponad 21 tysięcy, a liczba ta wciąż rośnie!

Wszystko zaczęło się 7 lat temu….

…wtedy to rodzina Janczyńskich niespodziewanie przeprowadziła się do Anglii i została tam po dziś dzień. Choć z dala od Ojczyny, ich dom to niezwykle przytulne, polskie wnętrze. Martyna wraz z mężem i dziećmi dbają o to, aby przestrzeń, która ich otacza była przepełniona akcentami pochodzącymi z rodzimego kraju. – Może się to wydać dziwne, ale staramy się sprowadzać wszystkie dodatki i ozdoby do domu właśnie z naszego rodzinnego kraju. Angielski rynek nie umywa się ze swoimi dekoracjami – podsumowuje Martyna.

Z Polski sprowadzili również… lampy!

Dom Janczyńskich jest duży, więc jego doświetlenie było nie lada wyzwaniem. – Przy wyborze lamp sugerowaliśmy się nie tylko tym, aby dobrze zastąpiła nam światło dziennie, ale również jej wyglądem – wspomina Martyna. Nie od dziś wiadomo, że dom, aby stał się przytulny, wymaga dobrze zaplanowanego oświetlenia zarówno w dzień światłem naturalnym, jak i w nocy sztucznym. Janczyńscy postawili na lampy od BRITOP Lighting, które nie tylko dają robią kawał dobrej roboty oświetlając dom, ale też nieziemsko wyglądają. - Nie ma osoby, która by nas odwiedzając nie zapytała, z jakiej polskiej firmy je mamy – podsumowuje Janczyńska.

Lampy wisienką na torcie

Wspaniały design, dające dobre oświetlenie lampy to podstawa przy urządzaniu każdego wnętrza. Szeroki wybór żyrandoli to zdecydowany atut polskiej marki BRITOP Lighting. – Nie mieliśmy problemu z dopasowaniem konkretnego modelu do naszego wnętrza. Problemem była raczej… rozbudowana oferta firmy! Szeroki wybór potrafi przyprawić o zawrót głowy – mówi Martyna.

Styl niedookreślony

Trudno jednoznacznie określić w jakim stylu urządzony jest dom Janczyńskich. We wnętrzach dominuje styl skandynawski, jednak sami nazywają go wszechobecnym eklektyzmem. Bez względu na nazewnictwo, wystrój zachwyca i wzbudza wiele poztytwnych emocji!

Wnętrze rodziny Janczyńskich można obserwować na Instagramie: @janki.home

Więcej inspirujących pomysłów na oświetlenie wnętrza na stronie: www.britoplighting.pl.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Łazienka dla niej i dla niego - jak połączyć wspólną przestrzeń?
W życiu każdej pary nadchodzi wreszcie moment, w którym zako...
piątek, Lipiec 20, 2018 - 14:11
Torebka skórzana – jakość i styl
Istnieje wiele dodatków, które pozwolą poczuć się każdej kob...
piątek, Lipiec 20, 2018 - 12:02
Zabiegi po ciąży na twarz i ciało
Świeżo upieczone mamy z pierwszych stron gazet zachwycają sm...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 13:26
Depilacja laserowa - czy warto ją wykonać?
Wiesz, ile czasu i pieniędzy poświęcasz każdego miesiąca na...
czwartek, Lipiec 19, 2018 - 09:31

  

Reklama