Sprzedaż mieszkań w Markach – na co możesz liczyć?

Sprzedaż mieszkań w Markach – na co możesz liczyć?
Sprzedaż mieszkań w Markach – na co możesz liczyć?

W Markach pod Warszawą powstaje osiedle nowych mieszkań, przeznaczonych dla osób ceniących sobie spokój i wygodę przy bliskości dużego miasta. Zróżnicowany metraż, dogodna lokalizacja i wykończenia o wysokim standardzie to cechy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kupujących. Sprawdź, na co dokładnie możesz liczyć, decydując się na nieruchomości w Markach.

Nowe mieszkania w Markach przygotowane do wyposażenia

Nowe mieszkania na sprzedaż (http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/) w Markach to nowoczesne nieruchomości w stanie deweloperskim, przygotowane do zaaranżowania i wyposażenia ich przez właścicieli. Lokale posiadają w standardzie takie wykończenia, jak:

- dwukrotnie gruntowany tynk gipsowy,

- antywłamaniowe drzwi wejściowe,

- okna PCV,

- parapety,

- grzejniki,

- okablowanie elektryczne, TV i telefoniczne w każdym pokoju,

- zamontowane kontakty i włączniki świateł.

Ponadto możliwe jest zlecenie deweloperowi zainstalowania kuchenki gazowej lub elektrycznej, w zależności od wymogów kupującego.

Decydując się na nieruchomość rynku pierwotnego w Markach otrzymujesz więc nowe, wykończone mieszkanie, które możesz urządzić zgodnie ze swoim gustem i preferencjami i dostosować je do swoich potrzeb.

Szeroki wybór wśród nieruchomości o zróżnicowanym metrażu

Nowe mieszkania w Markach są dostępne w wielu opcjach metrażowych, co pozwala na wybór lokalu odpowiadającego potrzebom i wymogom dokonujących zakupu rodzin. Można wybierać wśród nieruchomości 2, 3 i 4-pokojowych, występujących w metrażu od 35 do 84 m2. Dostępne są wśród nich mieszkania MDM, spełniające wymagania programu Mieszkanie Dla Młodych (obejmującego lokale do 75 m2).

Nieruchomości w Markach są wyposażone w balkony i tarasy lub ogródki lokatorskie (w przypadku mieszkań umiejscowionych na parterze). Posiadają także dostęp do podziemnych miejsc parkingowych bez obowiązku zakupu, do każdego z nich przydzielona jest również komórka lokatorska.

Sprzedaż mieszkań w spokojnej okolicy Marek

Niewielka, spokojna miejscowość w pobliżu stolicy, z odpowiednią infrastrukturą i pięknymi terenami rekreacyjnymi – tak można opisać Marki, w których odbywa się sprzedaż mieszkań. Choć osiedle nowych mieszkań powstaje w centrum miasta, panuje na nim spokój i cisza. Nie brakuje przy tym dostępu do lokali użytkowych – w pobliżu znajdują się sklepy, przychodnie i szkoły, dzięki czemu jest to idealne miejsce do osiedlenia się wraz z rodziną.

Blisko mieszkań na sprzedaż znajdują się także tereny rekreacyjne – Marki mają do zaoferowania zadbany Park Miejski, a także bliskość Rzeki Długiej, Jeziora Czarnego czy Lasów Drewnickich.

Nowe mieszkania w Markach z prostym dojazdem do stolicy

Niewątpliwą zaletą nowych mieszkań na sprzedaż w Markach jest położenie blisko stolicy. Zaledwie kilkanaście minut samochodem dzieli mieszkańców od Warszawy, co pozwala na podjęcie pracy czy uczęszczania do szkoły w dużym mieście. Istnieje dogodny dojazd także dla osób, które preferują komunikację miejską – do Marek dojeżdża wiele linii autobusowych, w tym także linie nocne.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Zegarki Raymond Weil jako dzieła sztuki
Zegary, zegarki, zegareczki. Fascynują się nimi nie tylko ko...
poniedziałek, Grudzień 10, 2018 - 15:04
Piękna podłoga na lata
Zadbana podłoga jest wizytówką każdego domu. Bez znaczenia j...
poniedziałek, Grudzień 10, 2018 - 14:28
Odkryj tajemnicę francuskich deserów -  perfekcyjne crème brûlée i suflet czekoladowy
Uwielbiasz francuskie desery, jednak obawiasz się, że te wyk...
poniedziałek, Grudzień 10, 2018 - 13:11
Spa w twoim domu
Zmęczona po pracy? Jednym z najlepszych sposobów na relaks i...
poniedziałek, Grudzień 10, 2018 - 11:46

  

Reklama