Green Gate, czyli ceramika dla naprawdę wymagających!

O marce Green Gate zrobiło się głośno stosunkowo niedawno, gdy zapanowała wszechobecna moda na wnętrza lub ich elementy w stylu retro. Masowo zaczęliśmy szukać dodatków do kuchni czy jadalni, które nawiązywałyby do klasycznego wzornictwa, a z drugiej strony byłyby nowoczesne. I to właśnie podstawa filozofii marki, która od wielu lat nie schodzi z designerskiej listy przebojów. Co powinieneś wiedzieć o Green Gate i jakie produkty oferuje? Zobaczmy.

Green Gate – marka z piękną filozofią

Historia Green Gate rozpoczęła się w latach 90’ w Danii, kiedy to Mona i Jasper Christiansen postanowili stworzyć zupełnie nową markę oferującą całą gamę rozwiązań do kuchni. – Gdy patrzy się na produkty Green Gate, doskonale widać, że są to nietuzinkowe rzeczy, swoim designem nawiązują do klasycznych rozwiązań, które sprawdziły się kilka dekad wcześniej w domach na całym świecie. Kluczowa jest również prostota oraz specyficzny dobór kolorów – w dużej mierze pastelowych. Dzięki temu marka Greeen Gate ma rzeszę oddanych fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na pojawiające się dwa razy w roku nowe kolekcje – na sezon wiosna/lato i jesień/zima. – mówi doradca klienta z serwisu retro-online.pl.

A skoro o nowej kolekcji mowa, to zawsze są toprzedmioty nie tylko z najwyższej półki, ale również jest ich sporo – począwszy od porcelanowych kubków i filiżanek, a skończywszy na formach do zapiekania, fartuszków, obrusów i wszelkiego rodzaju dekoracjach.

Green Gate – pomysł na prezent

O Green Gate i rozwiązaniach zaproponowanych przez projektantów tej marki można naprawdę wiele powiedzieć. Na pewno są to produkty, które warto komuś dać w prezencie. – Każda kolekcja to nowe propozycjea, ale również serie znane z poprzednich katalogów. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że Green Gate inspiruje się złotym okresem francuskiego wzornictwa przełomu XIX i XX wieku tworząc rzeczy wyjątkowe, które można wybrać na prezent na konkretną okazję lub też taki bez okazji – dodaje wspomniany doradca (retro-online.pl). Warto zatem zainteresować się oferowanymi przez markę rozwiązaniami – szczególnie, że są to najczęściej rzeczy tańsze od tych pochodzących od rodzimych projektantów, są doskonałej jakości i mogą poszczycić się wyjątkowym designem. A to się teraz liczy.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Znaczniki
  • Facebook
Selfie Project to kosmetyki stworzone przez specjalistów dla...
piątek, Styczeń 20, 2017 - 15:55
Może po te ubrania nie ustawiają się takie kolejki, jak po s...
piątek, Styczeń 20, 2017 - 11:35
Dekoral: trendy dekoratorskie na 2017 rok (fot. Dekoral)
Trendy dekoratorskie ewoluują. Zmieniają się style, faktury...
czwartek, Styczeń 19, 2017 - 09:18
Jessica Hart w kampanii bielizny Triumph (fot. mat. prasowe)
Triumph z przyjemnością przedstawia nową kampanię na sezon w...
środa, Styczeń 18, 2017 - 12:23
(641)
(516)
(492)
(491)
(380)
(358)
(324)
(284)
(254)
(244)
(205)
(202)
(159)
(148)
(112)
(107)
(97)
(92)
(89)
(85)
(74)
(74)
(71)
(70)
(69)
(69)
(68)
(63)
(58)

  

Reklama