Green Gate, czyli ceramika dla naprawdę wymagających!

O marce Green Gate zrobiło się głośno stosunkowo niedawno, gdy zapanowała wszechobecna moda na wnętrza lub ich elementy w stylu retro. Masowo zaczęliśmy szukać dodatków do kuchni czy jadalni, które nawiązywałyby do klasycznego wzornictwa, a z drugiej strony byłyby nowoczesne. I to właśnie podstawa filozofii marki, która od wielu lat nie schodzi z designerskiej listy przebojów. Co powinieneś wiedzieć o Green Gate i jakie produkty oferuje? Zobaczmy.

Green Gate – marka z piękną filozofią

Historia Green Gate rozpoczęła się w latach 90’ w Danii, kiedy to Mona i Jasper Christiansen postanowili stworzyć zupełnie nową markę oferującą całą gamę rozwiązań do kuchni. – Gdy patrzy się na produkty Green Gate, doskonale widać, że są to nietuzinkowe rzeczy, swoim designem nawiązują do klasycznych rozwiązań, które sprawdziły się kilka dekad wcześniej w domach na całym świecie. Kluczowa jest również prostota oraz specyficzny dobór kolorów – w dużej mierze pastelowych. Dzięki temu marka Greeen Gate ma rzeszę oddanych fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na pojawiające się dwa razy w roku nowe kolekcje – na sezon wiosna/lato i jesień/zima. – mówi doradca klienta z serwisu retro-online.pl.

A skoro o nowej kolekcji mowa, to zawsze są toprzedmioty nie tylko z najwyższej półki, ale również jest ich sporo – począwszy od porcelanowych kubków i filiżanek, a skończywszy na formach do zapiekania, fartuszków, obrusów i wszelkiego rodzaju dekoracjach.

Green Gate – pomysł na prezent

O Green Gate i rozwiązaniach zaproponowanych przez projektantów tej marki można naprawdę wiele powiedzieć. Na pewno są to produkty, które warto komuś dać w prezencie. – Każda kolekcja to nowe propozycjea, ale również serie znane z poprzednich katalogów. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że Green Gate inspiruje się złotym okresem francuskiego wzornictwa przełomu XIX i XX wieku tworząc rzeczy wyjątkowe, które można wybrać na prezent na konkretną okazję lub też taki bez okazji – dodaje wspomniany doradca (retro-online.pl). Warto zatem zainteresować się oferowanymi przez markę rozwiązaniami – szczególnie, że są to najczęściej rzeczy tańsze od tych pochodzących od rodzimych projektantów, są doskonałej jakości i mogą poszczycić się wyjątkowym designem. A to się teraz liczy.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Znaczniki
  • Facebook
Dekoracje wnętrz, meble, a nawet całe remonty – wszystko moż...
poniedziałek, luty 27, 2017 - 09:46
Test na menopauzę - kiedy warto go wykonać? (fot. fotolia)
Dzięki obserwacji własnego ciała czujemy się spokojne i bard...
poniedziałek, luty 27, 2017 - 08:50
Moda dosięga również przestrzeni, jakie urządzamy – niezależ...
piątek, luty 24, 2017 - 10:58
Właściwośći herbaty z czystka (fot. depositphotos)
Czystek od lat jest stosowany w medycynie naturalnej. Od set...
piątek, luty 24, 2017 - 10:35
(655)
(520)
(508)
(507)
(385)
(365)
(325)
(291)
(257)
(245)
(217)
(204)
(160)
(148)
(114)
(108)
(98)
(92)
(90)
(85)
(81)
(74)
(73)
(71)
(69)
(69)
(68)
(63)
(60)

  

Reklama