Szafa przesuwna, czyli mała garderoba na każdą kieszeń

Marzeniem wielu kobiet jest posiadanie pokaźnych rozmiarów garderoby. Moda nieustannie się zmienia, więc z sezonu na sezon starają się powiększać kolekcję o modele, dopasowane do aktualnie panujących trendów. Sprawę komplikuje fakt, że zakup nowych ubrań zazwyczaj wcale nie oznacza rozstania się ze starymi. Wszystkie razem zalegają w czeluściach szaf, czekając na moment, kiedy: “może jeszcze kiedyś w nie wejdę”, “nie będzie szkoda zniszczyć i ubrudzić przy sprzątaniu”, “oddam biednym”.

Proponujemy rozwiązanie, które z powodzeniem pomoże zapanować nad chaosem odzieżowym dotykającym wiele domostw. Okrycia wierzchnie, bielizna, swetry, spodnie, spódnice, a nawet buty możesz przechowywać w jednym miejscu i nie musisz martwic się o wolną przestrzeń. Brzmi idealnie, prawda? Szafy przesuwane do zabudowy to rozwiązanie idealne w małopowierzchniowych lokalach oraz dla osób ceniących sobie porządek.

Porządek w garderobie na kilku metrach kwadratowych

Zazwyczaj poszczególne części garderoby trzymamy posegregowane w oddzielnych szafkach lub na półkach. Problem pojawia się wtedy, kiedy zaczyna brakować nam wolnej przestrzeni lub w pośpiechu musimy biegać po całym domu w celu skompletowania stroju.

Szafy przesuwne rozwiązują tego typu problemy. Tutaj każda rzecz znajdzie swoje miejsce. Ich wnętrze skrywa rozwiązania techniczne przeznaczone do sortowania i przechowywania garderoby: wieszaki, drążki, półki, szafeczki, koszyki, szuflady. Dzięki temu ubrania ułożymy nie tylko według zastosowania, ale także kolorystycznie.

Szafy przesuwne są przeważnie bardzo pojemne, a ich rozmiar możemy dopasować do naszych oczekiwań i możliwości przestrzennych lokalu. W naszej garderobie zapanuje ład i porządek, a codzienne ubieranie się będzie przyjemniejsze. Koniec z porannymi maratonami z szafki do szafki oraz otwieraniem i zamykaniem dziesiątek drzwiczek i szuflad.

Funkcjonalność szaf przesuwnych bardzo dobrze opisuje artykuł "7 cech szafy przesuwnej idealnej w codziennym użytkowaniu".

Prywatna garderoba szybko i niewielkim kosztem

Stworzenie własnej garderoby w szafie przesuwnej jest stosunkowo łatwe i szybkie. Niezbędny będzie fragment ściany, wnęka bądź róg pomieszczenia, a przesuwane drzwi zagwarantują maksymalną oszczędność przestrzeni oraz możliwość usytuowania nawet w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Montaż można wykonać samodzielnie, jeśli mamy sprzęt i odrobinę zdolności technicznych, lub zlecić to fachowcom.

Garderoba to rozwiązanie praktyczne, które znacznie poprawi komfort mieszkania. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji, może posiadać różne kształty, rozmiary i wyposażenie. W kilka godzin, które potrzebne są na montaż, otrzymujemy niezwykle przyjazną i pojemną przestrzeń, która nie dość, że będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, to jeszcze pozwoli zapanować nad bałaganem. Brzmi dobrze, prawda? Nie zapominajmy też o tym, że szafa przesuwna posiada pojemność kilku tradycyjnych mebli, więc zaoszczędzimy nie tylko przestrzeń, ale i pieniądze.

Więcej informacji o szafach przesuwnych na stronie www.styl-dom.info.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Znaczniki
  • Facebook
Sprawdzone sposoby na ból żołądka (fot. depositphotos)
Ból brzucha może pojawić się w każdej chwili – raz łagodny,...
wtorek, Styczeń 17, 2017 - 12:12
Parfois RESORT SS 2017 (fot. mat. prasowe)
Już jest! Najnowsza kolekcja Parfois to tchnienie lata w oto...
wtorek, Styczeń 17, 2017 - 11:05
Smaczne przekąski – w sam raz na karnawał (fot. mat. prasowe)
Tradycyjnie karnawał to czas sprzyjający organizowaniu domow...
piątek, Styczeń 13, 2017 - 11:53
Ala Sekuła twarzą kampanii SOLAR SS17 (fot. mat. prasowe)
Kolekcję Solar w sezonie wiosna-lato 2017 prezentuje Alicja...
piątek, Styczeń 13, 2017 - 11:26
(639)
(514)
(492)
(487)
(380)
(357)
(324)
(284)
(254)
(244)
(204)
(202)
(159)
(148)
(110)
(107)
(97)
(92)
(89)
(85)
(74)
(73)
(71)
(70)
(69)
(69)
(68)
(63)
(58)

  

Reklama