Strona głównaWnętrzaOdprężenie w tonacjach zieleni Kolekcja Tikkurila Kolory Nastrojów – paleta Relaks

  Odprężenie w tonacjach zieleni Kolekcja Tikkurila Kolory Nastrojów – paleta Relaks

  Zieleń od lat jest obecna w aranżacjach wnętrz. Kojarzona z harmonią natury, dyskretnym pięknem i otoczona aurą spokoju, zieleń w każdym wnętrzu stworzy doskonały efekt. Paleta Tikkurila Kolory Nastrojów z jednej strony ożywia wnętrze, z drugiej – wycisza i uspokaja.

  optiva matt 5 0 9 lJeśli jesteś fanką naturalnych odcieni, dobrze czujesz się w otoczeniu zieleni i czujesz silny pociąg do natury, powinnaś poznać paletę Relaks. Firma Tikkurila zawarła w niej nie tylko pistacjowe i miętowe pastele, ale też iście wiosenne odcienie zieleni. Dla zachowania lekkości i świeżości warto połączyć je ze stonowanymi, spokojnymi kolorami – zbyt krzykliwa kombinacja znacznie straci na uroku.

  Odświeżenie w tonacji mięty

  Łagodny odcień mięty w połączeniu z radosnym, słonecznym kolorem dają ożywczy efekt. Ciekawym przełamaniem tej stonowanej kompozycji jest dodatek ciemniejszej zieleni.

  odprezenie w tonacjach zieleni kolekcja tikkurila kolory nastrojow paleta relaks 1

  Neutralność soczyście przełamana

  Do neutralnej bazy kolorystycznej, jaką stanowi połączenie bieli z szarością warto wprowadzić dodatkową barwę – na przykład odcień soczystego jabłka. W ten sposób wyróżnimy nasze wnętrze i wypełnimy przestrzeń naturalną świeżością.

  odprezenie w tonacjach zieleni kolekcja tikkurila kolory nastrojow paleta relaks 2

  Odcienie błogiego wypoczynku

  W aranżacji strefy relaksu i wypoczynku dobrze sprawdzą się naturalne, delikatne barwy – jak subtelna, wiosenna zieleń, skomponowana z kremowymi tonacjami. Takie kolory współtworzą przytulny, odprężający klimat wnętrza.

  odprezenie w tonacjach zieleni kolekcja tikkurila kolory nastrojow paleta relaks 3

  Sny o naturze

  W otoczeniu odcieni zaczerpniętych z natury odpoczywamy najlepiej, wypełniają bowiem przestrzeń atmosferą spokoju. Warto przenieść do sypialni stonowane zielenie i kojarzone z korą drzew brązy – pomogą stworzyć aranżację idealną do błogiego snu.

  odprezenie w tonacjach zieleni kolekcja tikkurila kolory nastrojow paleta relaks 4

  Więcej inspiracji znaleźć można w katalogu Tikkurila – Kolory Nastrojów, dostępnym między innymi na stronie www.tikkurila.pl.

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,925ObserwującyObserwuj